اپلیکیشن‌های رایگان شده به دلیل کرونا

در سایت دی لینک مطلب اپلیکیشن‌های رایگان شده به دلیل کرونا مشاهده می کنید

اپلیکیشنهای رایگان به دلیل کرونا روز به روز بیشتر می‌شوند.

تعدادی از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های کاربردی به خاطر وضعیت کنونی مردم دنیا و اعلام پاندمی، طی هفته‌های آینده رایگان خواهند بود. از جمله تعدادی از برنامه‌های فیتنس (بدنسازی) در خانه، سرویس های خبری و بسیاری دیگر. جزئیات تعدادی از این برنامه‌ها را در ادامه بخوانید:

شرکت زوم ، موفق‌ترین سرویس ویدیوکنفرانس در دوران کرونا

Nike Training Club

Nike Training Club

شرکت نایک تمام تمرین‌های ورزشی باشگاه پرمیوم -Nike Training Club Premium- خود را تا اطلاع ثانوی به صورت رایگان ارائه می‌دهد:

 • در نایک، دنیای ما ورزش است اما ورزش تمام دنیای ما نیست. ما هم به عنوان بخشی از مردم دنیا تصمیم داریم در راستای حفظ سلامت و فعال ماندن دیگران تلاش کنیم زیرا شرایط کنونی دنیا، یکی از حساس ترین برحه‌های زندگی ما محسوب می‌شود و حفظ سلامت مردم دنیا برای ما از هر چیزی مهم‌تر است. حالا همه ما در یک تیم قرار داریم به همین دلیل، از حالا تا اطلاع ثانوی دسترسی به برنامه‌های ورزشی باشگاه پرمیوم  NTC Premium برای تمام اعضای نایک رایگان خواهد بود.

این برنامه را از Nike Training Club  دانلود کنید.

CARROT Fit

بر نامه CARROT Fit یکی از جذاب‌ترین برنامه‌های ورزش در خانه است و شامل چندین برنامه 7 دقیقه ورزشی است که با درون مایه طنز، خود را از دیگر برنامه ‌ای مشابه متمایز می‌سازد. برنامه های ورزشی این اپلیکیشن، با عنوان 7 دقیقه در جهنم! شروع می‌شود.

 • برنامه CARROT یک نوع سرویس سادیستیک و هوشمند است که یک هدف ساده دارد: تبدیل بدن‌های شل و ول شما به نمونه‌ای درجه یک از نسل بشر! کروت، برای رسیدن به این هدف، هرکاری می‌کند- تهدید می‌کند، انگیزه می‌دهد، مسخره می‌کند و حتی باج می‌دهد!

اپلیکشن CARROT Fit در حال حاضر به صورت رایگان برای دانلود عرضه شده و قیمت آن در حالت عادی، 4.99 دلار است.

سری اپلیکیشن های Down Dog

اپلیکیشن داون داگ یوگا رایگان

Down Dog ، سرویس‌های مختلف فیتنس برای آیفون و آیپد ارائه می‌کند از جمله برنامه‌های مخصوص یوگا، HIIT و غیره. برای اینکه مردم در زمان قرنطینه خانگی، فعالیت بدنی خود را کاهش ندهند، تمام برنامه‌های این سرویس – Yoga، یوگا برای مبتدیان( Yoga for Beginners)، HIIT، Barre و ورزش 7 دقیقه‌ای، حالا به صورت رایگان عرضه شده‌اند.

 • به دلیل بروز پاندمی جدید، مردم زیادی از فعالیت‌های دسته جمعی خودداری می‌کنند. طبیعتا کلاس‌های ورزشی از جمله کلاس‌های یوگا و تناسب اندام نیز لغو شده‌اند. ما معتقدیم که در دوران پر استرس کنونی، مردم بیش از هر زمان دیگری به انجام تمرینات ورزشی نیاز دارند و به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم سرویس‌های خود را رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.

اپلیکیشنهای مختلف Down Dog را از اینجا دانلود و فعلا به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

Dark Noise

یکی از جداب‌ترین برنامه‌های آی‌اواس، Dark Noise است که طیف وسیعی از صداهای مختلف آرام بخش را عرضه می‌کند مانند صدای آتش، باران، رعد و برق، صداهای سفید و صداهای بسیار دیگر.

Dark Noise مجموعه کاملی از صداهای محیط است که می‌تواند برای به خواب رفتن، تمرکز کردن و ریلکس کردن به شما کمک کند. هر کدام از فایل‌های صوتی این برنامه، 30 دقیقه هستند که با آیکون‌های جذاب و آرام بخش تصویری نیز همراه شده‌اند.

قیمت اپلیکیشن Dark Noise در اپ استور، 3.99 دلار است اما به دلیل بروز پاندمی جهانی فعلا رایگان ارائه می‌شود.  اپلیکیشن را از اینجا دانلود کنید.

Planet Fitness

Planet Fitness اپلیکیشنی است که با ارائه برنامه‌های ورزشی به صورت زنده، برای فعال ماندن مردم در دوران قرنطینه خانگی به آنها انگیزه می‌دهد. کلاس‌های این برنامه در فیس‌بوک به صورت زنده پخش می‌شود و کاملا رایگان است.

 • ورزش می‌تواند استرس را کاهش دهد. در دوران پر استرس کنونی ما تصمیم گرفتیم تا برنامه‌های ورزشی خود را به صورت رایگان عرضه و به صورت زنده پخش کنیم. تمام اعضای شبکه  Planet Fitness و حتی افراد غیر عضو می‌توانند از این برنامه‌های ورزشی استفاده کنند.

برنامه  Planet Fitness صدها حرکت ورزشی معرفی می‌کند که می‌توان آنها را تقریبا در هر کجا انجام داد. این برنامه‌ها برای اعضا و غیر اعضا رایگان شده‌اند. برنامه را از اینجا دانلود کنید.

سرویس‌های مختلف خبری

بسیاری از فعالان حوزه خبری نیز سرویس‌های پولی خود را رایگان کرده‌اند تا خواننده‌ها بتوانند اطلاعات بیشتری از کرونا ویروس و بیماری کوئید 19 در اختیار داشته باشند. برخی اوتلت‌ها به طور کامل سرویس‌های پولی خود را رایگان کرده‌اند و برخی دیگر تنها قسمت‌های مربوط به کرونا ویروس را رایگان کرده‌اند.

در ادامه تعدادی از منابع آمریکایی خبری معرفی می‌شود که سرویس‌های خود را رایگان کرده‌اند:

 • The New York Times
 • The Wall Street Journal
 • The Washington Post‌
 • The Los Angeles Times
 • The Guardian
 • AP News
 • The Athletic

در لیست زیر، تعداد دیگری از برنامه‌هایی را ببینید که آنها را نیز کرونا ویروس رایگان کرد!

 • 19 Minute Yoga ( ارائه کلاس های رایگان و زنده یوگا در یوتیوب)
 • The Year Without Pants(راهنما برای کار از راه دور)
 • Take Control of Working From Home Temporarily ( راهنما برای کار، دور از محل کار)
 •  Alto’s Odyssey و Alto’s Adventure ( رایگان تا هفته آینده)
 •  کلکسیون کتاب‌های رایگان اپل بوکز(offers ‘stay at home’ collection) در ژانرهای مختلف و صوتی.
 •  برنامه‌های ویدیویی ورزشی رایگان(Centr workout videos for free) از Chris Hemswoth
 • سرویس تماس ویدیویی رایگان  Free video calling کاریبو

منبع: appleinsider

The post اپلیکیشن‌های رایگان شده به دلیل کرونا appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت daylink دی لینک